LEKCJE ŚPIEWU ONLINE

LEKCJE ŚPIEWU ONLINE - "ŚPIEW BEZ GRANIC"

fot. Piotr Szymanik

Serdecznie zapraszam na LEKCJE ŚPIEWU I EMISJI GŁOSU, które prowadzę ONLINE (przez SKYPE, MESSENGER, ZOOM) w ramach: ANNA RIVEIRO VOCAL MASTER CLASSES.

Nauka śpiewu i emisji głosu dostępna jest dla wszystkich: zarówno dla tych, którzy są już w tej dziedzinie bardzo zaawansowani, jak i tych, którzy chcieliby poznać i po raz pierwszy wydobyć swój głos. Moimi uczniami są zarówno przygotowujący się do występów wokaliści czy aktorzy jak i osoby całkiem początkujące. Istnieje  możliwość nauki śpiewu z towarzyszeniem gitary. Wszystkie zajęcia prowadzę w oparciu o wieloletnie doświadczenie sceniczne, dydaktyczne i psychologiczne.

Udzielam konsultacji wokalistom przygotowującym się do nagrań płytowych jak również konsultuję nagrany już materiał wokalny lub wokalno-instrumentalny pod kątem wydania płyty.

Jest także możliwość nauki pieśni z mojego repertuaru koncertowego, m.in: pieśni sefardyjskich, hiszpańskich i hebrajskich.

INDYWIDUALNE LEKCJE ŚPIEWU I EMISJI GŁOSU:

Uczę naturalnej emisji, która pozwala na swobodne wydobycie głosu w pełnej jego skali i znajduje zastosowanie w każdym stylu  śpiewania – od klasyki poprzez muzykę dawną i śpiew etniczny aż po różne warianty muzyki rozrywkowej. Do  każdego ucznia  podchodzę indywidualnie pod względem systemu pracy i doboru ćwiczeń. Potrafię też zdiagnozować przyczyny problemów wokalnych, wynikających zazwyczaj z błędów emisyjnych i skutecznie pomóc w ich rozwiązaniu.

 
Dla osób zaawansowanych i profesjonalistów nauka śpiewu może być związana z pracą nad konkretnym repertuarem. Zależnie od poziomu zaawansowania może to być praca związana ze stylem, sposobem wydobycia dźwięku i zdobnictwem jak też interpretacją utworów. Udzielam również konsultacji koncertującym wokalistom i aktorom przygotowującym się do występów, sesji nagraniowych etc.
_Zdjecie-tangowo-latynoskie
fot. Radek Rosiński
 
lekcje-spiewu2
fot. Piotr Szymanik
Szeroko pojęta emisja głosu jest przydatna dla wszystkich osób, które używają głosu w aktywny sposób: nauczycieli, dziennikarzy, osób prowadzących warsztaty, wykłady etc. Dobra emisja głosu sprawia, że staje się on dźwięczniejszy, bardziej nośny a nade wszystko prawidłowa emisja głosu oszczędza nasze struny głosowe, tak że mogą nam z powodzeniem służyć do późnej starości.
 
Podstawą każdej techniki, niezależnie od stylu muzycznego jest zawsze to samo: nauka prawidłowego oddechu, umiejętność użycia odpowiednich rezonatorów naszego ciała (w zależności od wysokości dźwięku i poszukiwanej ekspresji) oraz opuszczona krtań i rozluźnione przy śpiewaniu gardło. Przyswojenie tych umiejętności sprawia, że śpiewanie staje się prawdziwą przyjemnością :-)
 
Czasem tkwi w nas głębokie pragnienie śpiewania, choć nie  jesteśmy pewni własnych zdolności… Zachęcam wówczas  do próby, bo jestem głęboko przekonana, że śpiew otwiera różne, często zaskakujące drogi i horyzonty…
 anna_riveiro_pod_woda
fot. Stefan Rutkowski
Jeśli ktoś marzy o śpiewaniu, ale nie wierzy we własne możliwości, lub też chciałby się przygotować do występu, ale nigdy nie śpiewał i ma niewiele czasu, żeby się przygotować to też zapraszam. Pomogę – lubię różne, ciekawe wyzwania:).
 
Indywidualne lekcje śpiewu i emisji głosu prowadzę ONLINE (SKYPE, MESSENGER, ZOOM) oraz  stacjonarnie w Warszawie: Pracownia Wokalna przy Łazienkach Królewskich.
Chętnych proszę o kontakt. Ilość miejsc ograniczona.
 
Lekcje śpiewu prowadzę w języku polskim, angielskim, francuskim i hiszpańskim. Zapraszam!

***

Koszt zajęć zależy od długości lekcji (30 lub 45 lub 60min) oraz ilości (lekcje pojedyncze lub pakiet). Osoby zainteresowane proszę o kontakt
Lekcje można opłacić przelewem tradycyjnym (na konto w mBank), lub poprzez PayPal:
Pay the lessons by PayPal

***
Istnieje też możliwość nauki w ramach warsztatów wokalnych EL ARTE DE CANTAR
Zajęcia mają charakter stałych  warsztatów śpiewu w niewielkiej grupie.
W tej chwili zajęcia odbywają się ONLINE na platformie ZOOM. Więcej...

Dodaj komentarz